MOST POPULAR

Horoskopi ditor, e enjte 24 tetor 2019

Dashi Duhet të mundoheni që të rindërtoni një raport familjar ose miqësor. Nëse jeni përballur me një keqkuptim ose debat, ka ardhur momenti që të...

Horoskopi ditor, e enjte 24 tetor 2019

Dashi Duhet të mundoheni që të rindërtoni një raport familjar ose miqësor. Nëse jeni përballur me një keqkuptim ose debat, ka ardhur momenti që të...

Antonio Balabani,REFUGJATl i Iuftës me shqiponjën dy krenare në krah,po korrë...

Mbrojtësi anësor shpëtoi nga k onflikti i vitit 1999. Tani ai së bashku me familjen e tij po jetojnë ëndrrën amerikane në Miçigan. Pas bIIokimit...

PEOPLE

LIFE

DESIGN

0FansLike
65,982FollowersFollow
27,100SubscribersSubscribe

LATEST VIDEOS

- Advertisement -

TECH POPULAR

TRAVEL

Publikohen pamjet e para të sulmit dhe djegies së sporteleve në...

Janë publikuar pamjet e sulmit dhe djegies së sporteleve në tubimin e organizuar në Rrugën e Kombit në Kalimash që degjeneroi në dhunë. Në pamje...