“Jam futur në jetën e tij…”, Drini Zeqo në një lidhje dashurie me ish-banoren e “BBV”? Ja detaji që nxjerr zbuluar çiftin

Ish-konkurrenti i “Big Brother VIP”, moderatori Drini Zeqo mesa duket ka nisur një lidhje të re dashurie me Dea Vierin.

Së fundmi gazetari ka qenë i ftuar në emisionin “Top Arena”, ku ndër të tjera ka folur edhe për jetën e tij personale

“Thuhet se je në një lidhje me Dea Vierin” e pyeti Alesia Bami.

“Po unë e pashë Dean, ja ku është”, tha Drini, ndërsa Dea u afrua krah tij me një tortë në dorë, ku supër saj ishin ishin 2 qirinj me nurmin 20.

Ed Manushi i kërkoi Drinit që të mendonte një dëshirë, megithëse Dea tha: “Drinit i janë plotësuar të gjitha dëshirat në momentin që unë jam futur në jetën e tij”, duke shtuar akoma më shumë dyshimet.

Kujtojmë që prej kohësh në rrjet qarkulluan lajme se dyshja kanë nisur një lidhje të re dashurie me njëri-tjetrin, ndërsa nuk dihet nëse Drini dhe Dea janë në një romancë së bashku apo jo.