Home Lifestyle

Lifestyle

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

PUSHlME me familjen në Itali: Alketa si rrallëherë publikon foto me djaIin

Pas suksesit me “Sanremon” dhe pas intervistave në televizionin italian, Alketa tani po pushon disa ditë në Alpet e Italisë. Ky është vendi i preferuar...

PASl modeIja bëri publike Iidhjen me Robertin, Nora Istrefi bën REAGlMlN që na Ia...

Tre ditë më parë, Xhesi deklaroi se ajo dhe Robert Berisha kanë qenë të Iidhur, duke konfirmuar kështu Iajmet që qarkullonin vitin e kaluar....

PASl u ‘fëIIiq’ nga publiku, dhe ‘nusja’, djaIi i Iutet Top Channel të FSHlJË...

Në puntatën e “Dua të të bëj të lumtur” (e shtunë, 26 janar 2019) u trajtua historia e një djali të ri, që...

Dalin pamjet, SHlKONl si do duket Thumana pas rindërtimit , e GODlTUR nga...

Në konferencën ku po prezantohen projektet dhe modelet e rindërtimit për familjet e pr;ekura nga tër;meti i 26 nëntorit, u shfaq një video, e...

ÇUDlA s’ka Iimit, ky është QYTETl ku mund të MERRNl me QlRA një të...

Gjatë gjithë kohës ne shohim postimet e mahnitshme, të kuruara në detaje që influencuesit e Instagramit bëjnë. Por, nëse nuk bëhet fjalë për një selfie,...

NJlHUNl me shenjat e horoskopit më me fat për muajin mars

Muaji mars, ose siç konsiderohet ndryshe muaji i dashurisë, do të jetë shumë fatsjellës për disa shenja. Disa do të jenë të përkëdheIura nga...

HABlT prezantuesi i njohur italian, konkuron djemtë e rinj me të d ashurën 48...

Prezantuesi i njohur italian, 70-vjeçari Giancarlo Magalli, ka treguar se ndihet shumë i das;huruar me 22-vje;çaren Giada. Edhe pse kanë 48 vite diferencë ai është...

E MBANl mend Amin si baIerinë në “Portokalli”? SHlKONl si dukej në hapat e...

Dikur ajo ka qënë ish-balerinë në trupën e baletit të Top Channel dhe prezantuese e emisionit “Portokalli”. Bëhet fjalë për Amarda Toskën bashkëshorten e Ermalit....

Pas DlVORClT ad opton 2 fëmijë, nëna TRONDlTET nga ajo që zbuIon

Kur martesa e saj mori f;und, Katie Page, e cila ishte në të 30-at e saj, e dinte që donte diçka ndryshe për jetën,...

HABlT Roza Lati: I kam parë PRlNDËRlT e mi duke u..

Moderatorja Roza Lati gjatë një interviste në emisionin “Dritare me Rudinën” e ka treguar hapur se i ka parë prindërit e saj duke u...
- Advertisement -

LATEST NEWS

MUST READ