Home Lifestyle

Lifestyle

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Ska më dysh ime! Fotini dhe Danieli nuk janë më bashkë, cila është arsyeja...

Prej kohësh nuk kishim dëgjuar për çiftin fitues të “Big Brother 9”, që fituan dashurinë e publikut me historinë e tyre. Dikur ata postonin...

Vjen bashkepunimi i shekullit:Era Istrefi sjell këngë me burrin e Cardi B

Këngetarja shqiptare Era Istrefi është shumë e pëlqyer nga publiku dhe po ashtu shumë e suksesshme, këngët e së cilës dëgjohen dhe në arenën...

Zogu i Tiranes me një show në mbrëmje, zbulohen detajet e projektit të ri...

Pas largimit nga emisioni i mëngjesit, Dajana Shabani, Besmir Metani dhe Hermes Nikaj po përgatiten për t’u rikthyer me një projekt të ri. Këtë...

Del video nga kercimi i c.mendur ne dasmën e Jonida Vokshit! Florian Agalliu për...

Jonida Vokshi i dha fund beqarisë me një dasmë madhështore dhe plot detaje. Të ftuar ishin mjaft miq e shokë të aktores, mes tyre...

E dashura e Olsi Bylykut feston ditëlindjen, aktori e emocionon me surprizën

Ndonëse prej kohësh përpiqeshin ta mbanin sekret, pak muaj më parë u zbulua se Olsi Bylyku është në një lidhje me një vajzë të...

Ka familjen e pasur apo…? Dalin pamjet brenda shtëpisë luksoze të Ilda Bejlerit (VIDEO)

Ilda Bejleri, moderatorja e njohur shqiptare dhe shume e komentuar dhe e Iakmuar, largimi i së cilës nga Digitalb bëri shumë b.ujë, do të...

Djali 4-vjeçar nisi të qante në ditën e parë të kopshtit, gjesti i shoferes...

Fotografia e një shofereje autobusi duke i mbajtur dorën një djali të vogël që qante është bërë virale në rrjet. Ishte dita e parë e...

E rralle ne Librazhd,nëna lind trinjakë dhe infermierja bën gjestin e madh

Në maternitetin e Librazhdit një nënë 32-vjeçare ka lindur trinjakë. Por për t’i sjellë në jetë tre fëmijët, ajo ka kryer dy ope racione të...

Ndahen Armina dhe Shkelzeni? Armina Mevlani mesazh te forte dedikuar Zen Berishës: Do e...

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha duket se po kalojnë një krizë në çift. Mesazhet e koduara nga bloggerja, e bëjnë të qartë se gjerat...

Horoskopi ditor, e mërkurë 7 gusht 2019

Dashi Ju pret një ditë pozitive, ndaj përfitoni për të bërë ndonjë projekt të mirë. Do të jeni të karikuar me energji dhe me dëshirë...
- Advertisement -

LATEST NEWS

MUST READ