/Βefason Bledi Mane: Unë e kam dashυr Kiara Tito, i kam bërë dhe një këngë që s’u këndυa kurrë

Βefason Bledi Mane: Unë e kam dashυr Kiara Tito, i kam bërë dhe një këngë që s’u këndυa kurrë

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP” nuk i ka kursyer sulmet ndaj moderatoreas Kiara Tito.

Megjithatë, i ftuar ditën e sotme në “Më Lër të Flas”, ai deklaro ise para se të hynte në BBVIP, ai e ka adhuruar dhe dashur.

Madje, ai zbuloi se në dhomën e rrëfimit i ka shkruar dhe një këngë, të cilën kishte planifikuar ta këndonte bashkë me Nitën dhe Maestron.

Unë para se të hyja e adhuroja Kiarën. Kur hyra, doja ta ndihmoja, t’i jepja një dorë. I kam bërë një këngë Kiarës, do e këndoja unë, Nita Meastro por ajo kunëgë nuk u këndua kurë.

Unë e kam dashur atë vajzë. Do e këndoj në këtë studio. Kur të dalë Nita do e këndojmë.”- tha Bledi.