/Νgjarja e rëndë në Shqipëri! Βυrri hyn në Berberhane dhe qëllon me thίkë dy të rinjtë, 3 të ρagosur (EMRAT)

Νgjarja e rëndë në Shqipëri! Βυrri hyn në Berberhane dhe qëllon me thίkë dy të rinjtë, 3 të ρagosur (EMRAT)

Një sherr me thika ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës, ku tre pesona kanë mbetur të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në një lokal të qytetit bregdetar. Të plagosur mësohet se kanë mbetur, Mexhit Hyskaj 40 vjeç, Kevin Nuredini 23 vjeç dhe Ervis Sejko 35 vjeç.

Këta dy të fundit janë punonjës të Berberhanes, ndersa nuk dihet gjendja e tyre shendetesore.

Mesohet se autori ka hyrë në Berberhane dhe ka plagosur me thikë dy të rinjtë dhe nga perleshja ka mbetur i plagosur edhe vetë ai.

Ende nuk dihen rrethanat e kësaj ngjarjeje.