December 3, 2023
Lajme

‘ΡΙas’ grύshti mes të rinjve për tυristët në Sarandë (Video)

SARANDË- Sherr mes të rinjve në qendër të Sarandës.

Siç shihet në videon e mëposhtme, të rinjtë gjuajnë pa mëshirë njëri-tjetrin.

Bëhet me dije se sherri ka nisur mes disa personave që ofrojnë shërbime për pushuesit në Sarandë. Konkurrenca mes tyre nisi si një debati verbal dhe pasoi në sherr me grushte dhe shkelma.

Përleshja ka shtangur turistët që me siguria janë penduar pse shkelën në Shqipëri.

Ende nuk ka një njoftim zyrtar për ngjarjen.

Video Player

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *