Arian Cani i ftuar ne “Portokalli”,batutat qe bene te gjithe te qeshnin me lote

  0
  584

  Arjan Çani ishte i ftuar mbrëmë te “Zona Brrylit” në “Portokalli”.

  Batutat mes aktorit Rezart Veleshnja, në rolin e Vanit dhe Çanit ishin të shumta, duke bërë që publiku të mbajë “barkun me dorë” nga të qeshurat.

  “Si ka mundësi që ngjajmë kam shumë?”, pyet aktori Çanin, i cili i përgjigjet: “Duhet të kemi dalë nga e njëjta vezore!”

  Më tej, Çani shprehet se ndjehet i emocionuar dhe pse ka vite të tëra në televizion.

  “Unë të shoh çdo të diel dhe të imitoj të premten. I kam me 4 opsione regjistrimet, madje edhe në kasetë”, thotë Çani me humor.