KJO ËSHTË SUEDEZJA ME KËMBË 1 METËR TË…

Një modele suedeze ka grumbulluar mbi 150 000 ndjekës në Instagram falë këmbëve të saj shumë të gjata. Nëna e dy fëmijëve, Ia Ostergren poston foto ku nxjerr në pah këmbët e saj 101 cm…

THESARl MILIONA DOLLARË BIE NGA QIELLI…!

Janë shokuar dhe habitur të gjithë në një aeroport në lindjen e largët të Rusisë, pasi shufra metali të çmuar kanë rënë si shi mbi pistë. Një avion i mbushur me disa tonë lingota ari…

KJO GRUA E PAGUAN NJË BURRË 2200 EURO,…

epo, ka edhe kështu. Mos u cudisni me këtë grua, e cila po kërkon dikë që t’i marrë ‘kontrollin’ e jetës dhe ta ndihmojë atë të marrë të gjitha vendimet e saj për një muaj.…

KY ËSHTË KODl QË HAP ÇDO TELEFON

Ekziston një kod i thjeshtë që mund t’ju bëjë të keni qasje në informacionet e fshehura të iPhone, aq sa edhe të mund të ndryshoni strukturën e tij. Gjithçka funksionon duke formuar *3001#12345#* dhe pastaj…