Duken shumë të afërt, çfarë po ndodh mes Bledi Manes dhe Shqipes? Ja cfarë shkruan ajo

Ish opinionisti i ‘Big Brother VIP Kosova’ Bledi Mane pak orë me parë ka ndarë një foto me ish finalisten e shtëpisë me të famshme në vend Shqipe Hysneaj.

Gjatë edicionit Shqipja dhe Bledi nuk kishin raporte të mira, shumë herë kanë debatuar dhe me tone të larta.
Bledi ka publikuar foto në krahët e Shqipes ku shprehet “E mbani mend Shqipen, ka filluar punën në Kosovë si këshilltare e Albin Kurtit”.

Ndërsa Shqipja ka shtuar “Dëgjojeni këtë djalë, se thotë gjithmonë të vërtetën”.