Sara Gjordeni dhe Bardhi zbulojnë gjininë e bebit që pritet të vijë në jetë

Këngëtari Bardhi Idrizi dhe Sara Gjordeni do të bëhen prindër për herë të parë së shpejti.

Ditën e sotme, përmes një postimi në Instagram kanë zbuluar gjininë e foshnjës së tyre. Dy ish-banorët e Big Brother Vip do të mirëpresin në jetë në vajzë dhe në momentin kur zbuluan gjininë çifti shpërthyen në lot.

“Të duam më shumë se veten!!!”- ka shkruar Sara krahas videos emocionuese.

Kujtojmë se çifti u njoh dhe u dashurua brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania 3”.

https://www.instagram.com/reel/C76bGBWowVS/embed/captioned/?cr=1&v=14&wp=961&rd=https%3A%2F%2Fshqiperia-ime.com&rp=%2Fsara-gjordeni-dhe-bardhi-zbulojne-gjinine-e-bebit-qe-pritet-te-vije-ne-jete%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A916%2C%22ls%22%3A340%2C%22le%22%3A897%7D