“Është vajzë!” Efi zbulon gjininë e bebit të Mikelës

Ish-banorja e “Big Brother Vip Albania” Mikela Pupa do të bëhet nënë për herë të parë. Ishte një foto e saj krah Efit ajo që nxiti aludimet, pasi komentet u tejmbushën me urime për pritjen e ëmbël.

Sot Mikela organizon “babyshower” dhe pjesë e saj janë mikeshat e saj, disa të njohura për publikun. Një prej tyre, Efi, ka “zbuluar” për ndjekësit me anë të një videoje, gjininë e bebit, e cila do të jetë vajzë.