G. rυa 52-vjeç/ Eli Fara lë nαm: Ηeq b..ekët dhe i vë në kοkë: I ke υ eshur m…

Këngëtarja Eli Fara, është ndër femrat më të komentuara në showbiz, për pamjen e saj fizike që nuk ndryshon, pavarësisht se vitet ikin.

Po aq e bukur si në fillimet e saj, Eli Fara tërheq vëmendjen me fizikun e saj.

 Por, kësaj radhe, një detaj që të jep përshtypjen e gabuar, është vënë re në veshjet e saj, dhe po bën xhiron në rrjet.

Duket sikur këngëtarja të ketë veshur të mbat hurat nga koka, në bust.

Në formën e të br endshmeve s.eksi, fotot përcjellin një tjetër përshtypje në veshjet e Eli Farës. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *