Horoskopi për ditën e sotme, e Hënë 1 Korrik 2024

Dashi

Çdo gjë do shkoje me se miri sot ne jetën tuaj ne çift. Do ja plotësoni dëshirat njeri-tjetrit dhe do ndiheni si ne ëndërr se bashku. Edhe beqaret do jene te privilegjuar dhe do gjejnë shume shpejt personin e tyre te ëndrrave. Me ne fund edhe ata do ndihen te plotësuar. Ne planin financiar priten goxha probleme. Nuk duhet ne asnjë mënyrë te kryeni investime te tejskajshme.

Demi

Dita pritet te jete e mire sot për ata qe janë ne një lidhje. Do e kaloni krizën qe kishte pushtuar jetën sentimentale dhe do tregoheni me optimiste për te ardhmen. Nëse jeni beqare duhet te pranoni te dilni me miqtë ne mënyrë qe nëpërmjet tyre te takoni persona te rinj. Ne planin financiar do ju gjeni zgjidhje te gjitha problemeve qe keni pasur. Do ndiheni me te qete.

Binjaket

Beqaret qe kane kohe se bashku do marrin vendime thelbësore te cilat do ua ndryshojnë tërësisht rrjedhën e jetës. Beqareve nga ana tjetër do ju rendoje me shume se kurrë vetmia dhe do bien ne melankoli. Duhet te bëni shume durim. Për financat do jete dite goxha e privilegjuar. Do e dini mire sa te shpenzoni ne mënyrë qe situata te mos ketë tronditje.

Gaforrja

Ata qe janë ne një lidhje do e thellojnë edhe me tepër marrëdhënien me partnerin dhe do kalojnë momente me pasionante se bashku. Emocionet pa dyshim qe do jene te mrekullueshme. Beqaret duhet te tregohen te matur dhe jo te pranojnë çdo lloj ftese qe do ju behet. Ne planin financiar shmangni transaksionet e tejskajshme dhe bëni një riorganizim te te ardhurave.

Luani

Dite shume e privilegjuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Klima do jete e ngrohte dhe e favorshme edhe për te përjetuar emocione pa fund. Beqaret do kenë disa takime, por nuk duhet te krijojnë shume iluzione sepse me vone mund te pendohen. Ne planin financiar do jeni luftarake dhe nuk do ndaleni derisa ta stabilizoni situatën.

Virgjeresha

Sot është koha e duhur për t’u përballur haptazi me problemet ne çift. Nëse i lini ende pas dore duke menduar se do zgjidhen vete do bëni një gabim shume te madh. Beqaret nuk duhet t’i besojnë shume aparencës sepse shume shpejt do mund te zhgënjeheshin. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj. Do kryeni edhe shpenzime edhe do hiqni disa para mënjanë.

Peshorja

Pas një periudhe delikate dhe me probleme ne çift, sot do pajtoheni me partnerin tuaj dhe do i shihni gjerat më me realizëm. Po ta kishit bere me pare këtë nuk do kishit pasur probleme. Edhe për beqaret do jete një dite pozitive dhe me takime interesante. Mos u nxitoni te merrni menjëherë vendime. Ne planin financiar situata do jete me e mire sesa ju e kishit menduar.

Akrepi

Dita e sotme do jete shume e paqëndrueshme sot për ata qe janë ne një lidhje. Here do jeni ne humor e here do jeni me nerva. Kujdes, sepse edhe durimi i partnerit e ka një limit. Beqaret do jene sensuale dhe joshës. Pritet një takim mbresëlënës nga i cili mund te filloje edhe një histori pasionante. Ne planin financiar duhet te tregoheni me te mençur dhe te kujdesshëm me shpenzimet.

Shigjetari

Çiftet do kenë me tepër mundësi te qëndrojnë me personin qe kane ne krah dhe do i shprehin me lehtësi ndjenjat. Beqaret do jene shume te shpërqendruar dhe nuk do arrijnë te fiksohen pas dikujt. Ne fakt mundësitë për takime nuk do mungojnë. Ne planin financiar do jeni me shume fat dhe do arrini te kryeni te gjitha transaksionet e nevojshme.

Bricjapi

Klima për jetën tuaj ne çift do jete premtuese sot. Do ndiheni mire pranë atij qe dashuroni dhe do përjetoni emocione pa fund. Nëse ende jeni beqare, duhet te tregoheni te duruar nëse doni te gjeni personin qe do ju përshtatet me tepër. ne planin financiar duhet te reflektoni mire para se te hidhni çdo lloj hapi. Shmangni me çdo mënyrë gabimet.

Ujori

Debatet ne çift do jene aq te forta gjate kësaj dite saqë disa mund te vendosin edhe te ndahen. Kujdes me ato qe do thoni nëse nuk doni te shkatërroni atë qe keni ndërtuar deri me sot. Beqaret do kenë vetëm disa takime, asgjë me tepër sesa kaq. Ne planin financiar, fale ndihmës se disa familjare do arrini t’i zgjidhni problemet dhe do jeni me te qete.

Peshqit

Te dashuruarit do përballen me surpriza te njëpasnjëshme gjate kësaj dite. Emocionet sigurisht qe do jene te papërshkrueshme, por disa mund te mendojnë edhe ndonjë çmenduri te vogël. Për beqaret do jete një dite e zakonshme dhe pa asgjë te veçante. Gjithsesi miqtë nuk do i lënë ata te mërziten. Ne planin financiar Plutoni do ju beje me te kthjellet.