December 1, 2023
Lajme

I tha nënës se u ρërd.hunua nga daja, e ëma e përzë nga shtëpia, 23-υjeçarja tenton t’i japë fυnd jetës

Një 23-vjeçare me aftësi ndryshe i ka tentuat t’i japë fund jetës fund, pasi e ëma nuk e besoi kur ajo i tha se e ishte përdhunuar nga daja.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Volos, Greqi.

Sipas magnesianews vajza ka konsumuar ilaçe për të vrarë veten, por ka shpëtuar për mrekulli, pasi një e afërme e saj e gjeti në një lokal dhe e çoi menjëherë në spital.

Sipas medieve greke 23-vjeçarja ka tentuar t’i japë fund jetës, kur e ëma e përzuri nga shtëpia.

Nëna nuk besoi fjalët e si bijës.

“Ai më përdhunoi vitin e kaluar dhe këtë vit”, citohet të ketë thënë 23-vjeçarja para një Gjykate në Greqi.

Nëntë muaj burg për nënën

Gjykata dënoi nënën e vajzës me nëntë muaj burg ekspozim të vajzës në rrezik./Abcnews.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *