I thone dαs.hηorja e Ilir Μetes! Xhensila i Ιυtet Besit që të Ιargοhen nga Shqipëria, por ai thote se: Unë jam i krίshtεrë dhe…(Video)

Bes Kallaku ëshë një ndër personazhet më të preferuar të publikut, i cili ka rrëmbyer zemrat e tyre me rolet karakteristike në spektaklet e humorit, por edhe me thjeshtësinë që e karakterzion.

Ai ka qenë i ftuar këtë të shtunë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në ABC, i cili ka realizuar një intervistë shumë të ndjerë, ku ka rrëfyer gjëra që nuk i dinim për të.

Gjate ketyre viteve neper rrjete kane qarkulluar fjale se Xhensila eshte dashnorja e Ilir Metes, por sigurisht eshte mohuar kategorisht.

Bes Kallaku ka folur për lidhjen shumë të ngushtë që ka me besimin e krishterë, por edhe sa shumë ai e do Shqipërinë.

Ndër të tjera, aktori ka treguar se në fakt Xhensila Myrtezaj i ka propozuar që të largoheshin nga Shqipëria, por ai nuk ka dashur të braktisë vendin e tij.

Gjate ketyre viteve neper rrjete kane qarkulluar fjale se Xhensila eshte dashnorja e Ilir Metes, por sigurisht eshte mohuar kategorisht.

Bes Kallaku ka folur për lidhjen shumë të ngushtë që ka me besimin e krishterë, por edhe sa shumë ai e do Shqipërinë.

Ndër të tjera, aktori ka treguar se në fakt Xhensila Myrtezaj i ka propozuar që të largoheshin nga Shqipëria, por ai nuk ka dashur të braktisë vendin e tij.