Ja si ia kanë shkruar Romeo dhe Heidi numrin në telefon njëri-tjetrit

Heidi Baci dhe Romeo Veshaj kanë qenë në qendër të vëmendjes që pas daljes nga “Big Brother VIP”.

Edhe pse mungojnë në daljet mediatike ata kanë qenë shumë aktivë në mediat sociale ku kanë ndarë me ndjekësit çdo gjë.

Këto javë dyshja kanë zgjedhur t’ia dedikojnë njëri-tjetrit me pushime të shumta, nga Italia në Gjermani e Spanjë.

Ditët e fundit janë rikthyer sërish në jug të Shqipërisë. Madje ditën e djeshme Romeo e çoi Heidin për vizitë te gjyshërit e tij.

Sakaq, Heidi është shumë aktive edhe në Twitter (X), ku ndan me ndjekësit poezi, statuse e u përgjigjet kurioziteteve të ndryshme.

Mes të tjerash së fundmi ka zbuluar se si ajo dhe Romeo ia kanë shkruar njëri-tjetrit emrin në telefon.

Kështu, Heidi zbulon se ajo ia ka shkruar emrin Romeos “Arushi im”, kurse Romeo “Keci i Babos”.