/“KόΙegë, miq, shokë, shoqe dhe media bëhuni gαti”, ραralajmërimi i fυndit i Stresit

“KόΙegë, miq, shokë, shoqe dhe media bëhuni gαti”, ραralajmërimi i fυndit i Stresit

Reperi i njohur, Stresi ka paralajmëruar të gjithë të bëhen gati. Ai ka postuar në Instagram një foto nga klipi i ri i këngës dhe ka treguar se do të publikohet të shtunën në orën 19:00.

Sakaq, reperi u bën thirrje të gjithë kolegëve, miqve, gazetarëve dhe mediave që të përgatiten.

“Te Shtunen Premier : “I smoke them“. Koleg, miq, shokë, shoqe, gazetarë & media bëhuni gati!”, ka shkruar Stresi, pa dhënë detaje lidhur me projektin e ri. Megjithatë, komentet kanë qenë të shumta dhe fansat e tij mezi po e presin publikimin./abcnews.al

https://www.instagram.com/p/CjnX_pEjuFR/embed/?cr=1&v=14&wp=916&rd=https%3A%2F%2Fabcnews.al&rp=%2Fkolege-miq-shoke-shoqe-dhe-media-behuni-gati-paralajmerimi-i-fundit-i-stresit%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A2215%2C%22ls%22%3A499%2C%22le%22%3A2141.199999988079%7D