Kërcimi sensual i Xhensila Myrtezajt, fundi transparent ia nxjerr në pah të pasmet “bombastike” (Video)

Për një gjë të gjithë jemi të sigurt, Xhensila Myrtezaj është kthyer në kryefjalën e mediave rozë përgjatë kohëve të fundit. Pas ndarjes me bashkëshortin e saj, aktorin Bes Kallaku, Xhensila i është futur “me kokë” koncerteve.

Në çdo club nate ku këngëtarja është e ftuar atmosfera është “on top”. Përveç këngëve, ajo sigurohet që tu dhurojë fansave një performancë të zjarrtë.

Së fundmi në një nga clubet e Tiranës ajo është shfaqur e veshur me një fund transparent ku dhe i duken format “bombastike”.

Në videon që po bën xhiron e rrjetit Xhensila shihet teksa bën lëvizje sensuale dhe provokuese duke “tërbuar” fansat të cilët e kanë duartrokitur e brohoritur.

https://www.tiktok.com/embed/v2/7375583303866354950?lang=sq-AL&referrer=https%3A%2F%2Fshqiperia-ime.com%2Fkercimi-sensual-i-xhensila-myrtezajt-fundi-transparent-ia-nxjerr-ne-pah-te-pasmet-bombastike-video%2F