“Kishte qεjf e s’doja t’ja ρrίshja”, Aktorja e Portokallis tregon eksperiencen int.ime me d jaIin në gj ίmnαz (Video)

Renada Caci, një prej aktoreve më të dashura të publikut shqiptar, teksa ka qenë e ftuar mbrëmjen e së dielës në “E Diell” ka shkrirë së qeshuri të gjithë pu/blikun, jo vetëm në studio por edhe në shtëpi. 

Gjatë intervistës në emision, aktorja ka folur më gjerë edhe për jetën e saj pri/vate,

duke zbuluar në këtë rast edhe takimin e parë që ka pasur me një djalë. Ervini: Si ka qenë puthja jote e parë?

Aktorja: Obobo me këto gjëra merret ky, thashethemaxhi. Ç’të duhet ty? Ajo është gjë private.

Por pas insistimit të Ervinit Caci ka treguar:

Dashuria e parë që më ka rrahur zemra fort ka qenë jashtë shkollës së mesme, pak më e vogël, kam qenë e rrezikshme ore.

Ditën e parë të takimit kam pirë birrë dhe unë e kisha shumë qejf e s’doja t’ja prishja.

Rrija si e turpshme se mendoja që ishte i pari dhe i fundit në jetën time. 

SHIKO VIDEON