December 1, 2023
Lajme

LAJMI FUNDIT/ Mbγtet i riu në ρlazhin e Spillesë (EMRI)

Një 30-vjeçar është mbytur në plazhin e Spillesë. I riu Denis Xhelo ka qenë duke notur, kur është mbytur në ujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Kavajë/Informacion paraprak

Më datë 23.08.2022, shtetasi D. Xh., 30 vjeç, duke notuar në plazhin e Spille, dyshohet se është mbytur në ujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *