Pas ‘armiqësisë’ prej dy dekadash, ja dhurata që Noizy i bëri Stresit (Video)

Verën e vitit të shkuar armiqësia mes dy reperave Rigels Rajku dhe Arkimed Lushaj mori fund prej gati 2 dekadash.

Një përqafim vëllazëror si dhe një bashkëpunim i parë mes tyre vodhi zemrat e të gjithë ndjekësve.

Pak përpara nisjes së koncertit Noizy i dhuroi një medaljon me gurë diamanti mikut të tij.

Për më tepër ndiqni videon:

https://www.tiktok.com/embed/v2/7385257008590540065?lang=sq-AL&referrer=https%3A%2F%2Fshqiperia-ime.com%2Fpas-armiqesise-prej-dy-dekadash-ja-dhurata-qe-noizy-i-beri-stresit-video%2F