Si asnjëherë më parë, ja kush e shoqëroi Xhensilën në koncert (Video)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaji ka performuar mbrëmjen e djeshme në Divjakë.

Por si asnjëherë më parë, në koncertin e saj kishte një e ftuar speciale.

Ajka, vajza e saj është shfaqur pranë Xhensilës teksa kjo e fundit e ka marrë në krahë dhe e ka ngjitur në skenë, një video e cila është bërë virale në rrjet.

Rikujtojmë që jeta private e Xhensilës ka qenë tepër e komentuar përgjatë këtyre kohëve të fundit pas krizës në marrëdhënien e saj dhe të aktorit të humorit Bes Kallaku, të cilët janë prindër të dy fëmijëve, Ajkës dhe Amenit.

https://www.instagram.com/reel/C7_qN6tN_9B/embed/captioned/?cr=1&v=14&wp=961&rd=https%3A%2F%2Fshqiperia-ime.com&rp=%2Fsi-asnjehere-me-pare-ja-kush-e-shoqeroi-xhensilen-ne-koncert-video%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A1074%2C%22ls%22%3A466%2C%22le%22%3A1053%7D