Nga e ρastrehë u bë miΙionere, kjo është…

Disa kohë më parë 26-vjeçarja amerikane Jeanemarie Almulla ishte e pastrehë, kurse tani ajo jeton në luks të shfrenuar falë burrave të mëdhenj në moshë me të cilët ajo kryen marrëdhënie intime në këmbim të…

Po rυanin seΙinë blu? Vjen reαgimi nga PoΙicia…

Policia e Shtetit ka reaguar ne lidhje me deklaratat e ish kryeminsitrit Berisha “Përsërisim me keqardhje se përgojimi i Policisë së Shtetit në debatin e brendshëm të një partie politike nuk i shërben as ligjit,…

Të ρrek shρίrtin.. / I riu shqiptar lë…

Xhavit Idrizi nga Sllupcani ka lëshuar vendlindjen dhe në mungesë të perspektivës këtu, eshte nisur drejt vendeve perëndimore.  Me ketë rast ai ka bë një dedikim emo.cional në facebook, duke shprehur dhi.mbjen e nd.arjes nga…

Ja si të hyni në llogarinë e WhatsApp…

YouTube është plot me video që premtojnë të s piunojnë në bisedat WhatsApp të dikujt tjetër, shumica e këtyre videove janë krejtësisht të rreme; Megjithatë, ekziston një metodë që funksionon dhe është më efektive nga…

E FUNDIT: Artan Hoxha nxjerr foton e Ramës…

Gazetari Artan Hoxha ka bërë një reagim i ronik në rrjetet sociale lidhur me foton e publikuar pak muaj më parë të kryeministrit Edi Rama me këpucë të grisura. “Shyqyr qe more mandatin e trete,…

Sapo u bë depυtete, Najada Çomo bën veprimin…

Një denoncim skandaloz ka ardhur në adresën e Facebook-ut të ish-kryeministrit Sali Berisha, ku doktoresha Najada Çomo mer në telefon infermierët dhe i shan e i ofendon bashk me vartëset e saj, duke i kërkuar…