Taulant Seferi sapo deklaroi se është single: Jam ndarë!

Taulant Seferi është beqar dhe sërish në treg!

Ylli i Kombëtares po e shijon kohën pas Euro2024 vetëm, pasi mesa duket është ndarë nga partnerja që ka pasur. Vetë Taulanti ka deklaruar në një intervistë se është beqar.

“Jam single. Kam dalë dikur në një intervistë kam thënë se jam në lidhje, por tani jam single.”-tha ai.

Më parë futbollisti na kishte treguar se kishte 4 vite me partneren e tij që jeton në Zvicër. 27-vjeçari është një nga futbollistët më të dashur të Kombëtares Shqiptare.

Pas kësaj deklarate, me siguri kërkesat nga vajzat në rrjetet sociale do jenë të shumta.