Lajme

Tifozi i Ekuadorit i ρrovokon sheikët arabë “MONEY, MONEY”, sheikët nerυozohen me të (Video)

Katari dhe Ekuadori po përballen në ndeshjen hapëse të Botërorit.

Ekuadori është në epërsi të dyfishtë me golat e Valencias.

Ky rezultat bëri që tifozët e Ekuadorit të “provokonin” sheikët duke ju përmendur me dorë shenjën e parave, duke aluduar se nuk janë për futboll.

Videon mund ta ndiqni KETU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *