November 30, 2023
Lajme

“Unë jam i fortë…ça kishe ti?”/ Dy të rinjtë ndαΙin mαkinat tek ish-sheshi Shqiponja dhe ρërΙeshen fizikisht

Kryeqyteti i çudirave! Kështu mund të cilësohet fare lehtë Tiranë, kur shikon ato që ndodhin rëndomtë nëpër cepat e saj. Së fundmi një sherr mes të rinjve ka lënë pa fjalë qytetarët e rastit.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e ish-sheshit Shqiponja, ku dy të rinj kanë ndalur makinat e tyre në mes të rrugës dhe janë konfliktuar fizikisht.

Siç shihet nga fotot e mëposhtme, ngjarja ka ndodhur në mes të rrugës që është në ndërtim. Ende nuk dihet pse ka ndodhur sherri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *