V. αjzα shqiρtare thotë “Më mirë të q αsh në Dubai sesa te kαfja e lagjes me ρ abυksat”

Mesazhi i një vajze në redaksinë e JOQ ka hapur një diskutim shumë të thellë, ku nuk kanë munguar edhe komentet e shumë të tjerëve.

Kujtojmë që vajza kishte listuar plot 12 kritere që një mashkull duhet të ketë për të qenë në krahun e saj. 

Ajo shkruante: Prsh joq meqe ne gocat kohet e fundit kemi vene re qe meshkujt kane pretendime per te marre srz nje femer ,

atehere kto jane kriteret tona per te marre dhe ne seriozisht nje mashkull. Për t’ua rifreskuar edhe një herë, më poshtë gjeni foton me pretendimet e vajzës.

Mirëpo, një tjetër vajzë ka bërë një replikë në lidhje me letrën me kushte, ku ajo del me përfundimin se është ‘më mirë të qash për një idiot me lek sesa disa plehra pa lek’.

Më tutje, ajo shkruan se preferon Dubain dhe jo kafet e lagjes me ‘pabuksat’. Vajza shkruan: Pershendetje.

Kisha nje replike per kto letrat me kushte ose pa kushte. Une jam femer dhe kam dal me shum cuna deri tani.

Me lek dhe pa lek. Por pasi kam pare qe te gjithe ose tradhetojne ose te trajtojn si kafsh atehere kam dal ne perfundim qe me mir te qash per nje idiot me lek sesa disa plera pa lek.

Me mir te qash ne Dubai sesa te kafja e lagjes me pabuksat. Flm Po ju ç’mendim keni për këto letra?