/VIDEO/ Armina Meυlani në mbështetje të Oltës: Ajo është e vërtetë, ja pse dυhet ta fitojë BBV

VIDEO/ Armina Meυlani në mbështetje të Oltës: Ajo është e vërtetë, ja pse dυhet ta fitojë BBV

Aktorja Olta Gixhari është banorja tjetër më e përfolur brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Shumë prej teleshikuesve e cilësojnë Oltën si një njeri të ftohtë, mirëpo sipas blogeres Armina Mevlani, aktorja është një person i dashur dhe i zgjuar.

Në një intervistë për “Shqipëria live”, Armina u pyet lidhur me marrëdhënun e saj me Oltën si dhe për qëndrimin e aktores brenda në shtëpi.

Ajo tha se është një person mjaft pozitiv dhe si në shtëpi dhe jashtë është i njëjti person që lufton për të arritur objektivat e saj.

“Ajo është Olta e vërtetë, e dashur, e zgjuar, për të arritur objektivat e saj ajo do bënte një formë loje, në shpirt është një person i dashur”, tha Armina.

https://www.instagram.com/shqiperialive_tch/?utm_source=ig_embed&ig_rid=3db5aa35-dd84-4488-b279-f513b49af4bc&ig_mid=FCDEE780-08AA-453A-9D07-4FD89C83E5ED