VIDEO/ Kiara i dërgon dron Luizit, ja çfαrë mesαzhi i dha

Sot, Kiara ka suprizuar të dashurin e saj brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”. Ajo ka zgjedhur një mënyrë mjaft të veçantë për të suprizuar Luizin dhe për ta bërë të ndihet atë më mirë.

Ajo i dërgoi këngëtarit një dron me një mesazh mjaft domethënës i cili e lumturoi pamasë banorin.

“Të kam zemër. Të dua. Kiara”, shkruhej në dronin të cilin banori arriti ta shihte edhe pse produksioni kërkoi që të gjithë të futeshin brenda.

Falë këtij mesazhi ai kuptoi se çdo gjë jashtë po shkon mirë dhe nëpërmjet kamerave i tha moderatores: O Kiara, o shpirt, o jetë!

https://vm.tiktok.com/ZMY4nLVCy/