VIDEO/ Mirlind Daku e mëson nga TV ftesën e Sylvinhos, sulmuesi s’i mban lotët! Familjarët qëllojnë me armë

Mirlind Daku, sulmuesi i Rubin Kazan ishte një nga 27 emrat që Sylvinho ka grumbulluar për në Euro 2024

Mirlind Daku, sulmuesi i Rubin Kazan ishte një nga 27 emrat që Sylvinho ka grumbulluar për në Euro 2024

Mirlind Daku, sulmuesi i Rubin Kazan ishte një nga 27 emrat që Sylvinho ka grumbulluar për në Euro 2024.

Gjilanasi gjithçka e ka mësuar nga televizori, në momentin që u publikua lista. Gëzimi për të dhe familjarët ka qenë i madh, me sulmuesin që s’i ka mbajtur lotët.

Në videon e publikuar nga gazetari Arlind Sadiku dëgjohen edhe të shtëna në ajër, me familjarët e Dakut që kanë festuar “alla-shqiptarçe”.