Lajme

Ηυmb jetën trαgjikisht 28-vjeçari shqiptar në νendin e ρυnës, zbardhen detajet

Volosi në Greqinë fqinje po përballet me situatën e pazakontë pas kushteve ekstreme të përmbytjeve.

Orët e para të ditës së sotme raportohet një aksident industrial ka ndodhur në çelikun e Volos,

ku viktima është një 28-vjeçar, i cili merrej me mirëmbajtjen e makinerive.

Sipas magnesianews.gr, 28-vjeçari merrej me mirëmbajtjen e makinerive dhe teksa punonte në një zonë joprodhuese,

në rrethana të panjohura, makina ka hyrë në punë duke e plagosur për vdekje.

Shkaqet e sakta të aksidentit janë duke u hetuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *