/ΡoΙicja shqiρtare ndεz rr jetin me fotot e n xehtα nga ρΙazhi

ΡoΙicja shqiρtare ndεz rr jetin me fotot e n xehtα nga ρΙazhi

Njihet si policja më seksi në Kosovë. Linda Aliu, me fotografitë e saj nëpër rrjete sociale, ka zgjuar edhe kureshtjen e mediave të huaja

Policja s*ksi shqiptare nis pushimet, ndez rrjetin me fotot e nxehta nga plazhi

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo së fundi ka publikuar disa fotografi nga pushimet, ku shfaq linjat e saj trupore.

Policja s*ksi shqiptare nis pushimet, ndez rrjetin me fotot e nxehta nga plazhi

Për policen kosovare ka shkruar edhe revista britanike Express.co.uk.

Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë fotografinë e Linda Aliut e cila po e shijon punën e saj të ëndrrave si police.

Policja s*ksi shqiptare nis pushimet, ndez rrjetin me fotot e nxehta nga plazhi

Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie.

Aliu numëron rreth 88 mijë ndjekës në Instagram.