February 26, 2024
Lajme

Bora dhe Olsa largohen nga “Përρυthen” zbulohet kush do t’i zëυendësojë

Pak kohë më parë u tha se Bora Zemani do të largohej nga “Përputhen”, mirëpo mesa duket kjo nuk është e gjitha.

Sipas “kryefjala.com”, jo vetëm Bora, por dhe Olsa Muhameti do të largohet nga produksioni.

Bëhet me dije se Top Channel po rinovon çdo gjë dhe rolin e saj si autore do e marrë vetë Lori Hoxha.

Përsa i përket Bora Zemanit, po të njëjtat burime bëjnë me dije se në vend të saj do të jetë Ori Nebijaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *