November 30, 2023
Lajme

E rëndë! Dy vëΙΙezër tentojnë të rrëmbejnë 2 të mitύra, detaje nga ρolicia

Dy të mitura janë ngacmuar seksualisht nga dy vëllezër në Istog. Të njëjtat kanë tentuar t’i fusin në veturë.

Lidhur me rastin është arrestuar njëri nga të dyshuarit, teksa tjetri ndodhet në arrati.

I dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

NGACMIM SEKSUAL/Istog 09.09.2022 – 21:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se së bashku me vëllain e tij i cili gjendet në arrati, duke i mashtruar i kishin ngacmuar dhe tentuar ti fusin në veturë dy viktimat e mitura femra kosovare.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *