Eleni Foureira ngacmohet nga djali i miliarderit grek në skenë. Shihni reagimin e saj (VIDEO)

Këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira ka përjetuar një incident të pakëndshëm në momentin që po përformonte në një koncert në Greqi.

Djali i miliarderit grek Evangelos Marinakis i ështyë ngjitur në skenë dhe ka nisur ta bezidsë. Këngëtarja shqiptare përpiqet që të largohet prej tij, por ai vazhdon ta ngacmojë.

Djali duket se është në gjendje të dehur, por pavarësisht situatës, sigurimi nuk ka ndërhyrë.