February 26, 2024
Lajme

Gazetαri më i njohυr në Shqipëri, Blendi Fevziu blen mαkinën me çmίmin marrαmeηdës

Blendi Fevziu është padyshim gazetari më i pasur në Shqipëri.

Ai gjeneron të ardhura të shumta nga emisioni i tij “Opinion”, por edhe nga bizneset apo pronat.


Së fundmi gazetari i ka bërë vetes një dhuratë mjaft luksoze për Vitin e Ri.

Fezviu ka blerë një automjet të ri, Mercedes Benz S Class, të vitit 2020,

versioni më i fundit dhe më luksoz i kompanisë gjermane, shkruan meganews.al.

Një automjet i tillë në Gjermani ka çmim fillestar 110 mijë euro dhe më pas në rritje në bazë të versioneve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *