Heidi Baçi tregon për problemin shëndetësor që po kalon, pasi u shfaq me syze në festën e “BBV3”

Ish-banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Heidi Baçi ishte mbrëmë pjesë e “After Party-t” të zhvilluar nga Top Channel, ku u shfaq me syze dielli.

Përveç kësaj Heidi nuk ka qenë aktive në rrjete sociale dhe as në intervista, për këto ish-banorja vetëm pak më parë ka postuar një video ku shpjegon gjithçka.

“E para ju falenderoj për suportin e vlerësoj, më vjen keq që nuk kam postuar po kam pasur disa probleme shëndetësore me syrin dhe prandaj mbaj syze dhe kam mbajtur syze dhe në party-n dje mund të jetë infeksion ose nga stresi se di po do kthehem së shpejti”, u shpreh ajo.

SHIKO VIDEON KËTU

https://www.instagram.com/reel/C7hGaHsNVJN/embed/captioned/?cr=1&v=14&wp=961&rd=https%3A%2F%2Fshqiperia-ime.com&rp=%2Fheidi-baci-tregon-per-problemin-shendetesor-qe-po-kalon-pasi-u-shfaq-me-syze-ne-festen-e-bbv3%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A1231%2C%22ls%22%3A527%2C%22le%22%3A1213%7D