Ikën për pak i nxehti/ Në pak minuta shiu i rrëmbyer përmbyt rrugët e Tiranës

Ditët e nxehta me temperatura të larta janë zëvendësuar sot nga ulja e temperaturave dhe reshjet e shiut.

Shiu i fortë ka përfshirë këtë paradite kryeqytetin e vendit, duke shkaktuar edhe përmbytje në disa rrugë.

Kanë mjaftuar pak minuta që të bllokohen puseta dhe të krijohen probleme në qarkullimin e mjeteve dhe njerëzve në Tiranë.