/Kiαra i kthehet Luizit ρσsi këngëtari i thotë që do marrin υendimin drαstik: Mirë, nuk ta them më(VIDEO)

Kiαra i kthehet Luizit ρσsi këngëtari i thotë që do marrin υendimin drαstik: Mirë, nuk ta them më(VIDEO)

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë që të shtunën pas spektaklit të madh të “Big Brother VIP” që qëndrojnë bashkë në një suitë. Vëllai i Madh vendosi që të realizonte dëshirën e moderatores duke qenë se ishte një nga fitueset e lojës së imitimeve.

Ajo kishte kërkuar një surprizë për partnerin e saj dhe veten. Gjatë qëndrimit në suitë, ata kanë kaluar mjaft momente romantike, ku edhe i kanë shprehur dashurinë njëri-tjetrit.

Teksa Kiara i tha ‘të dua shumë’, Luizi i përgjigjet se kjo është arsyeja që do dalë nëse ajo eliminohet nga BB VIP. Më pas moderatorja i tha se nuk do ja thotë më.

Luizi: Prandaj do dal unë po dole ti

Kiara: Mirë, nuk ta them më

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=466d80ec-52b9-4509-927e-b176788ded98&ig_mid=93FD1377-5F15-4E05-8EBC-626A9B934369