November 30, 2023
Lajme

La BURRlN për kamarierin grek/ Gr.υαja u kthehet të gjithëve: Më Iini rehat, jam e das.hυruar

Një grua është martuar me të njëjtin kamarier grek, me të cilin kërceu në dasmën e parë dhe këmbëngul që ka pritur për të gjithë jetën e saj.

Natalie Perry, 37 vjeç, nga Stonehouse, Gloucestershire, u njoh me kamarierin Fred Kasa, 36 vjeç, pasi lidhi kurorë me tani ish-burrin e saj në dasmën e tyre në Kretë, në vitin 2012.

Ajo kërceu me të Zorban. Në vitin 2016 Natalie u nda me të shoqin dhe një vit më vonë shkoi në të njëjtin restorant, ku dhe çifti u rilidh.

Pas ritakimit në restorant, ata kaluan një javë së bashku dhe më pas lidhja e tyre ishte në distancë.

Ata i shkruanin njëri-tjetrit dhe pas 6 muajsh Fred vendosi të shpërngulej në Britani.

Tashmë ata janë martuar dhe po planifikojnë muajin e mjaltit në Kretë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *