December 1, 2023
Lajme

Lëkundje tërmeti pak minuta më parë në Shqipëri

Një tërmet ka lëkundur para pak minutash vendin tonë

Mësohet se magnituda e këtij tërmeti ka qenë 3.6 në shkallën Rihter dhe me një thellësi fokale prej 8 kilometer nga siperfaqja

Epiqendren e kishte ne qytetin e Elbasanit

Deri tani nuk ka raportime per deme materiale apo ne njerez

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *