December 6, 2023
Lajme

Po bën xhiron e rrjetit! Kristi nxjerr zbuΙuar strategjitë e prodυksionit: Dalja e Kiarës ishte e ρΙanifikuar (VIDEO)

Kiara ishte eliminuar të shtunën e kaluar, teksa ishte në televotim kokë me kokë me Oltën dhe vazhdoi garën Olta.

Së fundi është publikuar një video me disa sekuenca ku nxjerret haptas, e gjithë strategjia e produksionit.

Në video shihet që dalja e Kiarës ishte e planifikuar.

Madje këtë e thotë në një moment edhe Kristi, i cili thotë se ishte kishte menduar se Olta do të eliminohet por kur e kuptoi se ishte Kiara ajo e cila duhej të dilte, e kishte lënë këtë punë.

VIDEO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *