Roberti dhe Ana fiImohen në momente in time, çifti tregon më shumë se ç’duhet

Këngëtari Robert Berisha dhe e dashura e tij, Ana, po shijojnë në maksimum lidhjen e tyre.

Para pak çastesh, dyshja ka publikuar një video tejet romantike.

Ata shihet se janë në plazh, ku shkëmbejnë puthje dhe përqafime me njëri tjetrin, madje dora e Robertit shihet e vendosur tek të pasmet e modeles.