February 26, 2024
Lajme

“Thërret Ρrizreni mori Shkodër”, Asani, Seferi dhe Rαmadani këndojnë pas fitores ndaj Bυllgarisë

Kombëtarja e Shqipërisë ka vazhduar me rezultate pozitive, pasi sonte triumfoi edhe në miqësoren ndaj Bullgarisë. “Kuqezinjtë” fituan me rezultatin 2:0 në ndeshjen e zhvilluar në “Air Albania”.

Qazim Laçi (41’) dhe Ernest Muçi (81’) shënuan golat e fitores për kombëtaren shqiptare.

Jasir Asani ka publikuar një video pas ndeshjes nga dhomat e zhveshjes, ku shihet së bashku me Ylber Ramadanin dhe Taulant Seferin.

Tre futbollistët shqiptarë dëgjohen duke kënduar këngën e njohur “Thërret Prizreni mori Shkodër”.

https://www.facebook.com/asanijasir11?ref=embed_video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *