Tr onditëse në Lushnjë! Dy prindërit regjistrojnë videon se*ksu@le me fëmijën 2 vjeç dhe e postojnë në rrjete sociale

Mësohet se dy prindër të moshës 23-vjeçare, akuzohen se kanë realizuar video me natyrë seksual.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnjë, teksa një çift të rinjsh kanë përfunduar në pranga.

Mësohet se dy prindër të moshës 23-vjeçare, akuzohen se kanë realizuar video me natyrë seksuale, me fëmijën e tyre 2 vjeç, dhe i kanë postuar ato në rrjetet sociale.

Të dy prindërit janë arrestuar, teksa foshnja është në një qendër sociale.

Njoftimi i policisë:

Komisariati i Policisë Lushnjë ndaloi shtetasit F. K., 23 vjeç dhe S. P., 23 vjeçe (bashkëshortë), banues në Lushnjë, pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë realizuar video me natyrë seksuale, me fëmijën e tyre 2 vjeç, dhe i kanë postuar ato në rrjetet sociale.