/V. αjza shqiρtare deΙ mes kryeqγtetit me rr οba bαnjo, Ja si i d υken të gjithα…

V. αjza shqiρtare deΙ mes kryeqγtetit me rr οba bαnjo, Ja si i d υken të gjithα…

Ndodh edhe kjo në Tiranë! Një vajzë shfaqet duke ecur me rroba banjo në zonën e “Tregut Çam” në kryeqytet. 

Siç shihet qartë edhe në videon e mëposhtme, vajza ka veshur një palë rroba banjo në ngjyrë të zezë dhe sipër tyre një fund prej rrjete, që i tregon të gjitha linjat trupore.

Vajza ecën e qetë, ndërkohë që kalimtarët e shikojnë me kureshtje.

Mesa duket ajo nuk i duruar dot temperaturat e larta dhe ndërkohë ka imagjinuar sikur është duke shëtitur pranë detit.

shiko videon KETU