Video s*k*aIe në burgun e Londrës, zbulohet kush është LINDA, gardiania që k.reu m@rrëdhënie në qeli me të dënuarin!

Gardiania që u filmua duke bërë seks me një të burgosur në qelinë e tij është një modele seksi që u shfaq në një dokumentar të Channel Four për seks treshe dhe orgji, sipas MailOnline.

Ajo është Linda De Sousa Abreu, 31 vjeç, dhe pas skandalit në burgun e HMP Wandsworth, është vënën nën hetim.

Motra e saj, Andreina, tregoi për Daily Mail se si e paralajmëroi që të mos e përziente stilin e jetës me punën dhe tha se tani ‘po vuante pasojat’.

Ajo tha se Linda dhe bashkëshorti i saj Nathan ishin yjet e realit show-t “Open House” të Channel 4: Eksperimenti i Madh i Seksit në të cilin çiftet kalojnë kufijtë e marrëdhënieve duke u izoluar në një vend luksoz. Ky serial televiziv është shfaqur vitin e kaluar.

Vëllai i saj, i cili është një trajner personal në Londër, i tha MailOnline se pas daljes së videos ai ka marrë qindra mesazhe fyese.

Linda gjithashtu besohet të ketë një llogari në OnlyFans.

Një video shihet oficerja e burgut HMP Wandsworth të Londrës duke kryer marrëdhënie seksuale me një prej të burgosurve në qeli. Video është bërë virale në rrjet dhe ka shkaktuar tërmet në ministrinë britanike të Drejtësisë.

Gardiania Linda shihet në gjunjë duke kryer një akt seksual, ndërsa më pas zbërthen uniformën dhe ul pantallonat për të vijuar marrëdhënien me të burgosurin. Numri identifikues në uniformë është WW 1098 dhe shfaqet dukshëm në video ashtu si dhe fytyra e saj./Daily Mail