Fenomeni Luiz/ Reperi i njohur rendit arsyet e refuzimit të ftesës për në BBV dhe ka ‘dy fjalë’ për Luizin (VIDEO)

Reperi Fajt ishte i ftuar në “Mirage”, ai tha tregoi shumëçka në lidhje me jetën e tij profesionale por edhe atë private.


Reperi po ashtu ka treguar se vjet ka marrë ftesë nga “Big Brother Vip Albania” por që nuk ka pranuar për disa arsye.

E kur jemi tek “Big Brother” Fajt thotë disa fjalë edhe për Luizin.