December 6, 2023
Lajme

I FUNDIT/ Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ndihet edhe në Tiranë

Një tërmet ka goditur pak minuta më parë vendin tonë.

Epiqendra e këtij tërmeti ishte në qytetin e Elbasanit.

Magnituda u mat në 2.8 të shkallës Rihter dhe është ndjerë nga banorët vendas dhe në Tiranë.

Nuk ka ende raportime për dëme materiale apo njerëz të lënduar./ Shqipëria Ime

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *